Dovanojamas gyvūnas, šuo, Vilnius

 • Vardas:

  Vėja

 • Lytis:

  Patelė; Neatlikta sterilizacija

 • Amžius:

  7-12 mėnesių

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Ruda, -

 • Bruožai:

  Žaismingas

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#947
Skelbimo data:
2015-10-22

O, kas čia per ausys ausytės? Kas čia per ilgos laibos kojytės? Kas čia per kruopa? O gi čia Choco Vėja! O vardas viską pasako - judri ir greita kaip šokoladinis vėjas, energinga, žaisminga, eina kūliais su kitais globotiniais ir tikisi, kad suras tokius šeimininkus, kurie turės pakankamai laiko užsiimti su šia gražuole, kartu bėgioti ir žaisti, kartu keliauti ir būti visur kartu :).

Vėja buvo padovanota dar visai mažytė, tačiau grįžo pas mus po beveik 4 mėn., jau kiek ūgtelėjusi paaugliukė. Tiesiog taip susiklostė palinkybės, kad Vėjai neliko laiko, bet ir nesigilinsime. Dabar Vėja vėl pas mus ir ieškome jai namučių, kuriuose Vėja bus visada reikalinga ir mylima :).

Dabar Vėjai apie 5,5 -6 mėn., ji draugiška su visais ir patikli.

Jei ieškote kaip tik tokio energijos užtaiso ir ištikimos draugės, susipažinkite su Vėja :).

Dėl jos galite skambinti tel.: 8 606 16255 (Vilnius) arba rašyti į info@sos-gyvunai.lt
Dėl vizito būtina tartis iš anksto.

Vėja bus dovanojama tik labai atsakingiems, pilnamečiams žmonėms, kurie turi salygas auginti šuniuką bei juo rūpintis, ir tik labai gerai apsvarsčiusiems šuniuko įsigyjimą.

Rišimui prie būdos ar voljerui dovanojama nebus.


Senesnis skelbimas:

Marsė, Rėja ir Vėja – tai trys maždaug 2 mėn. sesytės, kurios pas mus atkeliavo iš miško...Taip taip, ir vėl miške išmestos nereikalingos kalytės...Paliktos likimo valiai, alkanos ir sušalusios. O juk jos tokios mielos ir žaismingos, mylinčios žmogų, bendraujančios ir prašančios dėmesio.

O jau grožių grožiai – Juodai rudos Marsė (stambiausia), Rėja (su baltom letenytėm) ir šokoladinė Vėja (tik nuotraukoje gal nelabai matosi jos pieniško šokolado spalvos kailiukas).

Augti ketina vidutinio ūgio, gražios ir protingos . Megytės jau išmaudytos, nublusintos, suduoti vaistai nuo kirminų.

Jei kaip tik ieškote šeimos draugės ir narės, esate pilnametis, atsakingas žmogus, mylintis šunis ir turintis galimybę auginti šuniuką, mielai prašome susisiekti su mumis tel.: 8 606 16255 arba el. paštu: info@sos-gyvunai.lt bei suderinti vizito laiką.

Šeimininko informacija

 • VšĮ „SOS gyvūnai“

 • 8 683 69502

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai