Stulbinantis Kc registruotas žaislinis pudelis

 • Vardas:

  Stulbinantis Kc registruotas žaislinis pudelis

 • Lytis:

  -; -

 • Amžius:

  -

 • Ūgio kategorija:

  -

 • Kailis:

  -; -, -

 • Bruožai:

  Žaismingas, Skiepytas

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#6339
Skelbimo data:
2021-12-20

Mano gražuolė Kiki pagimdė 2 gražius mažus žaislinius pudelius. 1 gilus abrikosinis / raudonas mažas berniukas, tinkamai pavadintas Romeo, ir 1 maža mergaitė, juodos ir rudos spalvos ir vėl tinkamai pavadinta Džuljeta.
Jie abu gimė mano namuose, kartu su manimi ir tokie sveiki. Labai didžiuojuosi mama, nes tai jos 1 vada, ji buvo nuostabi ir yra nuostabi, miela ir rūpestinga mama. Tai buvo ilgai laukta vada, o mama prieš, jos metu ir dar po jos buvo šeriama labai baltymų turinčia tuno, vištienos ir pan. .
Mama yra mano nuostabi fantoma mergaitė, o tėtis yra mano draugai, gražus berniukas, kurių ūgis yra 11 colių. Šuniukai kilę iš puikios linijos su čempionato kraujo linijomis. Tiek mama, tiek tėtis mūsų namuose yra reti, taip pat ir mano šuniukai. Jie gerai pripratę prie visų garsų ir šeimos gyvenimo. Ir mama, ir tėtis turi visus sveikatos patikrinimus ir jiems viskas aišku.
Šie angeliukai bus leista TIK į 5* namus, todėl prašau neįsižeisti dėl visų klausimų, kuriuos turiu užduoti. Labai džiaugiuosi galėdama apgyvendinti visus, kurie norėtų pamatyti mamą su savo šuniukais, taip pat atsakysiu į visus jums rūpimus klausimus ir pateiksiu dokumentus bei vaizdo įrašus ir tt jūsų ramybei. Taip pat norėčiau sukurti „WhatsApp“ grupę naujiems savininkams, kad jie taip pat galėtų susisiekti, gavę leidimą.
Jūsų berniukas ir mergaitė bus su nuostabiu prabangiu kempinėliu su viskuo, ko jums reikia, įskaitant individualizuotą (mano) kvapų antklodę, maistą, šampūną, kondicionierių, šepetį, pakinktus, žaislus, skanėstus ir tt. Sąrašas tęsiasi. Visada būsiu pasiekiamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, patenkindamas visus jūsų kūdikio poreikius.
Šuniukai taip pat bus kirminami kas 2 savaites nuo gimimo, bus paskiepyti, pažymėti mikroschema ir patikrinti veterinarijos gydytojo. Jie taip pat ateis su KC registruotais dokumentais ir 5 savaičių nemokamu draudimu.

Šeimininko informacija

 • mahis

 • 5627046040

 • Kaunas

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai