Dovanojama katė Vilniuje

 • Vardas:

  Amatuja

 • Lytis:

  Patelė; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  1-3 metai

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Balta, -

 • Bruožai:

  Skiepytas

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#5
Skelbimo data:
2016-01-19

Apie katytę Amatują ir jos keturis apvaliažandžius ūgtelėjusius kačiukus sužinojome dar praeitą žiemą iš moters, kuri jau antrus metus savo sode šėrė „nelegalų” šeimynėlę. Pasirodo, kad balta kaip sniegelis, minkštom letenytėm, su gražiu raudonu antkakliu, tarsi tik ką nuo pagalvėlės nulipus, Amatuja tuose soduose atsirado tarsi iš niekur. Moteris ir sodo kaimynai spėjo, kad tyčia išmesta, nes kiek bandė aiškintis, kam priklauso baltoji karalienė, kiek beieškojo jos šeimininkų, taip niekas jos ir nepasigedo.
Laikas bėgo, ir iš baltos karalienės Amatuja pamažėl virto pilkąja vargeta. Netruko atsirasti ir vienadienių kavalierių, kurie paversdavo ją vieniša mama. Kai sužinojome apie šios katytės vargo istoriją, sode jie jau buvo šešiese: ji, jos vienas suaugęs vaikas iš ankstesnės vados ir keturi katinėliai iš pastarosios vados. Visi atkeliavo į „Naminukų” globą. Vieni namus rado greičiau, kitiems teko luktelti, na, o ši gražuolė, kuri vėl pagaliau virto karaliene ir susigrąžino savo kadais pamestą orumą, dabar pasiruošusi naujam gyvenimui!
Amatujai maždaug 3 - 5 metai, sterilizuota, skiepyta, tvarkinga, kaip ir dauguma baltų katyčių, turi opesnę sveikatą, todėl maitinama vienu ir tuo pačiu maistu, kuris jai tinka. Ji - švelni, rami, labai gero charakterio, stabili, bet kartais atsimena, kad daug miegančiai ir, neslėpkim, - apvalutei damutei, irgi reikia pasportuoti, todėl valiūkiškai pagainioja žaisliuką. Nors ši baltoji gražuolė yra kantri ir supratinga, bet savigarbos trypti ji niekam neleis. Išauklėjus ne vieną savo vaiką, išmoko neužsileisti sau mažvaikių ant galvos, todėl, jei kas kėsintųsi į uodegos patampymą ar pastumdymą, nedvejodama paauklėtų ir žmogaus vaiką. Jei Amatujos paklaustumėt, ko gero, atsakytų, kad kitų kačių draugijos nepageidauja, bet praktika parodė, kad per laiką ji moka su jomis susigyventi.
Jei galite padovanoti šiai baltai, gerai katytei namus, skambinkite „Naminukams” tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius)!

A

Šeimininko informacija

 • „Naminukai“ VšĮ

 • +370 648 30077

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai