Dovanojamas katinas Vilniuje

 • Vardas:

  Skopas

 • Lytis:

  Patinas; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  7-12 mėnesių

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Balta, Raina

 • Bruožai:

  Skiepytas

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#4
Skelbimo data:
2016-02-02

O čia „Naminukų“ smalsuolis Skopas! Dar vasaros pradžioje kartu su dviem broliais atkeliavo iš vieno Antakalnyje esančio rūsio, visi sergantys ir nelaimingi. Deja, negydytas kačių gripas buvo taip pažengęs, kad dviems broliams teko šalinti po vieną akytę. Taip ir prabėgo beveik trys metų laikai, broliai iš mažų kačiukų virto tikrais jaunikaičiais, bet nei vienam laimė dar nenusišypsojo…
Kad jį kur perkūnas, tą mūsų Skopą, tiek visko kartu išgyvenom, tiek kantriai jaukinomės, kol iš neliečiamo laukinuko virto besimeilinančiu patikėtiniu, bet visi, kas tik jį pamato, tikriausiai mano, jog meluojam! Skopas, mus pamatęs, atlekia, uodegytę iškėlęs ir murkdamas, sukasi aplink kojas, kažką pasakoja, padeda tvarkytis, bet tik ateina svečiai, meta į šalį ką tik buvusio džentelmeno įvaizdį, kaip koks mauglis užsiropščia ant narvo ir nuleidęs ausis dėpso su ta viena akyte kaip žiūronu. Ir tada tampa net gėda pasakoti, koks jis iš tikrųjų meilus moka būti, o kas patikės, kai mato baimės kupstu virtusį katinėlį?
Ir beprotiškai gaila, kad Skopas, kuriam, po teisybei, reikėtų iš kailio nertis, kad sužavėtų svečius ir prisiviliotų šeimininkus, staiga tampa nei savimi, nei žmonėmis nepasitikinčiu bailiūkščiu. Bet patikėkite, kai tik Skopas atsipalaiduoja, - jis nuostabus katinas! Tiesa, reikia paminėti, kad jam netrūksta ir paaugliškos energijos bei smalsumo, tačiau pažinus jį artimiau, tiesiog neįmanoma nepamilti jo vaikiško švelnumo, kurio pirmo pasimatymo metu, deja, nesimato.
Skopui maždaug 8 - 9 mėn., jis sveikas, kastruotas, skiepytas, tvarkingai naudojasi kraiku ir laukia stebuklo... Kodėl tai vadiname stebuklu? Nes žmonės, kuriems nesutrukdytų tai, kad Skopas neturi vienos akytės, kad pirmo susitikimo metu nereaguoja į juos kaip į išgelbėtojus, kad parsivežus namo galbūt slepiasi ir kurį laiką nenori draugauti, kad būdamas jaunas pridirba paaugliškų škadų, vis tiek pasiryžta jam padovanoti namus, ir tai yra tikras žmogiškas stebuklas!

Jei tik galite padovanoti ilgai namų laukiančiam Skopui naują gyvenimą, skambinkite „Naminukams” tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius)!

Šeimininko informacija

 • „Naminukai“ VšĮ

 • +370 648 30077

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai