Dovanojamas katinas Vilniuje

 • Vardas:

  Barbosas

 • Lytis:

  Patinas; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  7-12 mėnesių

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Raina, Balta

 • Bruožai:

  Skiepytas

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#32
Skelbimo data:
2015-08-01

Barboso skundą išdėstė savanorė Veronika:
Aš, Barbosas, kreipiuosi į visus Lietuvos žmones, prašydamas kaip galima greičiau išnagrinėti žemiau mano išvardintus nusiskundimus ir nedelsiant imtis priemonių, siekiant juos panaikinti.
1. Mane pavadino Barbosu. Kas čia per vardas? Aš esu įsitikinęs, kad jis man visiškai netinka. Juk aš nesu kažkoks „pasikėlęs diedas“, kuris sėdi visą dieną susiraukęs ir su niekuo nebendrauja. Aš esu draugiškas ir visada pirmas bėgu žaisti. Ir kai mane pabara, nes ką nors pridirbu, aš visada sutinku ir nuleidžiu ausytes. Man viskas įdomu. Aš manau, kad mane turėtų vadinti meilesniu vardu.
2. Pastaruoju metu mane vis dažniau pravardžiuoja Bosu. Sako taip yra todėl, kad iš mūsų trijų aš esu stambiausias. Bet argi aš esu kaltas dėl to? Taip jau nutiko, kad abu mano broliai apsirgo ir visas jėgas skyrė kovai su ligom, o aš tuo tarpu sutelkiau visas jėgas į valgymą ir augimą. Todėl dabar esu didžiausias iš visų, labiausiai pastebimas, ir globėjai, matyt, galvoja, kad vadovauju visam paradui.
3. Labiausiai žeidžia mano orumą tai, kaip apibūdinama mūsų trijulė: globėjai mus vadina vienaakiais. Na taip, abu mano broliai (dėl ligos) neteko po vieną akytę. Bet aš juk turiu dvi akytes, ir abiem puikiai matau. Na taip, viena akytė ne visiškai skaidri, bet taip nežymiai, kad net nepastebėsi iš karto.
4. Man tikrai skiria per mažai dėmesio. Globėjai vis sako, kad aš geras kačiukas ir kad geriems kačiukams taip smagu pasėdėti ant rankų. Bet, tiesą sakant, aš dar nežinau. Jeigu kas nors mane palaikytų ant rankų arba paglostytų valandėlę kitą, tai gal aš ir žinočiau, kaip yra iš tiesų. Bet kol kas tai yra kažkoks neįprastas dalykas, kurio vis dar bijau ir nesuprantu. Deja, niekas nesuranda laiko su manim pabūti ir pabendrauti ilgiau. Kol kas esame susitarę su globėjais, kad kai jie prieina prie manęs, aš nesprunku į tolimiausią kampą. Bet padirbėti su manimi prie glamonių niekas neranda laiko…
Tikiuosi, kad mano nusiskundimai bus išnagrinėti artimiausiu metu ir pasitelktos visos jėgos man pagelbėti. Iš anksto Ačiū! Jūsų Bosas Barbosas.

P. S. Barbosui maždaug 7-8 mėn., jis – sveikas, kastruotas. skiepytas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, žaismingas. Jei galite padovanoti jam namus, skambinkite „Naminukams” tel. nr. 8 648 30077 arba nr. 8 688 35002 (Vilnius).

Šeimininko informacija

 • „Naminukai“ VšĮ

 • +370 648 30077, 8 688 35002

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai