Dovanojamas gyvūnas, katė, Vilnius

 • Vardas:

  Krūminukai

 • Lytis:

  -; -

 • Amžius:

  1-6 mėnesiai

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Juoda, Raina

 • Bruožai:

  -

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#2239
Skelbimo data:
2016-08-15

Kiekvienas rajonas turi kiemų, krūmų ir kampelių, kuriuose buriasi apleistos gatvių katės. Šie du sergantys mažyliai buvo rasti N. Vilnioje, viename iš tokių krūmų, kurį savo namais laiko apie dešimt laukinukių.
Užmirštomis jų nepavadinsi, krūmuose bet kuriuo paros metu rasi bent keturių rūšių patiekalų, skirtų joms. Tačiau čia lyg niekas per daug ir neišgyvena dėl nuolat atsirandančio prieaugio ar sąmoningai išmetamų papildomų mažylių: „O kam juos imat? Tegu gyvena... Ieškot namų? Kam? Kad vėliau vėl atsidurtų gatvėje? Vis tiek paskui visi juos išmeta...“ - mano juos šerianti moteris.
Bet jeigu taip manytume mes, visi bandymai išgelbėti nebetektų prasmės. Šie du mažyliai nebeturėjo šansų ten išgyventi. Juos „pagavom“ tiesiog miegančius. Ir pagauti jie neverkė, tiesą sakant, net nesureagavo, panašu, kad jų savijauta pasiekė tą lygį, kai viskas tampa vis vien. Kačiukai apipūliavę, čiaudintys, neturintys apetito, pilni blusų, išsekę. Jiems maždaug apie 1 mėn., jei tik išsikapstys, sustiprės, išgyvens, bus tikri gražuoliai.
Tiesiog norim paprašyti nenusisukti... Dabar atėjo toks metas, kai beveik kiekvienas kiemas turi bent po vieną benamių kačiukų šeimynėlę ir prieglaudos nepajėgios išgelbėti jų visų. Dalis jų ir suaugs gatvėse, dalis beprasmiškai žus. Kartais visoje toje masėje pradeda atrodyti, kad gelbėjam pavienes širdutes ir jog visuotine prasme tai - lašas jūroje, tačiau, žiūrėdamas į kiekvieno iš jų akis, supranti, kad kiekvienose slepiasi skirtingas beribis pasaulis bei troškimas gyventi.
Pavadinau juos „krūminukais“. Du kariai, maži sergantys kovotojai, kuriems reikia mūsų pagalbos, kad turėtų galingiausius „ginklus“ savo kovai už ateitį. Kačiukams reikalingas gydymas, ir būsime be galo dėkingi, jeigu mus palaikysite.
Prisidėti prie „krūminukų“ gydymo galite paaukodami į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami „Krūminukai, pasveikit!“:
VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank) Emigrantai irgi turi galimybę daryti gerus darbus, tam turime PayPal sąskaitą: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=CABVSA6HNQBQA

Šeimininko informacija

 • „Naminukai“ VšĮ

 • +370 648 30077

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai