Dovanojamas gyvūnas, katė, Vilnius

 • Vardas:

  Marta

 • Lytis:

  Patelė; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  7-12 mėnesių

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Juoda, Balta

 • Bruožai:

  Tinka gyventi tik namuose

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#166
Skelbimo data:
2015-06-13

Marta kartu su dar trim kačiukais gimė viename iš Jeruzalės mikrorajone esančio daugiabučio rūsyje. Į „Naminukų“ globą mažyliai pateko pačiu „piko“ metu, kai visi skelbimų puslapiai tiesiog mirgėjo nuo dovanojamų mažų kačiukų skelbimų. Trims mažyliams pavyko rasti namus pačiame gražiausiame jų gyvenimo laikotarpyje, o Marta liko nepastebėta...
Nežinom, kas tada jai pakišo koją kristi kažkam į širdį: gal todėl, kad nemokėjo taip gražiai pozuoti ir maivytis, kaip jos broliukai, o gal neypatinga „dėmėtos karvutės“ spalva, gal todėl, kad kaskart, pamačius fotoaparato objektyvą, susigūždavo lyg skriaudžiama ir vėl nieko nepavykdavo. Ir vėl niekas neįvykdavo... Ir taip jau beveik pusmetį Marta kaip kokią naštą nešiojasi nepastebimos ir „paprastos“ katytės etiketę. Matyt, kelią į sėkmę (tiksliau, į namus) apsunkina ir Martos baikštokas charakteris: vos atvykus svečiams, tik šmurkšt į kokią būdelę ir stebi atvykėlius iš padilbų, kurie ateina ir išeina taip net nesužinoję, kad šiame kambarėlyje kažkur tyliai plaka ir Martos širdutė, laukianti namų. Laukianti, o kartu ir bijanti, nes per šitiek laiko žmonių dorai pažinti ir nepavyko. Kokia ji puiki, galima pastebėti tik tada, kai vaidini, jog nežiūri: tada ji laksto pakelta uodegėle, žaidžia ir būna žavi kaip niekada. Taip ir įprato gyventi nematomą gyvenimą, o kai žvilgsniai susitinka, Marta tarytum sustingsta ir žiūri tiesiai į akis: ilgai, įtariai ir įdėmiai, tarsi bandydama perskaityti žmogų ir nuspėti, ar jis kada nors galės būti jai draugas.
Martai maždaug 6 - 7 mėn., ji paskiepyta, sterilizuota, tvarkinga, ir jei tik kas ją pamiltų, pasiruošusi keliauti kartu. Labiausiai širdį skauda dėl katinėlių, kurie nei laukinukai, nei naminukai, o tiesiog prieglaudinukai, užstrigę stotelėje, kuri turėjo būti laikina.
O gal įvyks stebuklas, ir gal dabar yra kaip tik tas laikas, kai kažkas, pažvelgęs į ją, supras, kad gali namus padovanoti būtent tokiai katytei? Ta, kuri ilgai laukė, kad sulauktų būtent to žmogaus.

Jei galite padovanoti Martai namus, skambinkite „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius)

Šeimininko informacija

 • „Naminukai“ VšĮ

 • +370 648 30077

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai