Dovanojamas gyvūnas, katė, Vilnius

 • Vardas:

  Majuka

 • Lytis:

  Patelė; -

 • Amžius:

  4-8 metai

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Balta, Smėlinė

 • Bruožai:

  -

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#160
Skelbimo data:
2015-05-28

Tariant „kaimo katinas“, mano vaizduotėje auga piešinukas, kuriame riebus gražuolis dienomis „pučia į ūsą“ ant krosnies, kasdien žmogui iš paskos lekia į tvartą pasisveikinti su karvutėm ir pakaulyti šviežio pieno, o naktimis saugo teritoriją nuo pelių okupančių. Tačiau ši kaimo katytė „iškrenta“ iš to gražaus piešinuko rėmų: ji neatrodo nei soti, nei laiminga, nei kažkieno mylima. Nežinau jos istorijos, bet manau, kad ji buvo ilga. Katytės burnoje vos keli, stipriai nusidėvėję dantukai, kailis išsipešiojęs, nušiuręs, visa sulysus, kaulėta, akivaizdu - ne jauna... Pirmą kartą ji buvo pastebėta dar praeitą vasarą, iki tol nematyta. Ar kas ja rūpinasi? Panašu, kad ne. Praminėme ją Maja, arba Majuka (kaip kam gražiau). Toks jausmas, kad Maja niekur negyvena, arba tiksliau - gyvena visur. Ir į mūsų kiemą ji užsuko tiesiog pasižvalgyti, o gavus pavalgyti ir pajutus prielankumą, liko tiek, kiek buvome ir mes (per išeigines). Kaimas, gamta, dažniau ar rečiau lankomi trobesiai, kai kas čia ir gyvena - atrodytų puikios sąlygos katytės laimei. Ir Majos čia niekas neskriaudžia, bet... Liūdina tai, kad Majos kaklas aplipęs prisisiurbusiomis erkėmis, kailiukas nukasytas, išretėjęs, blusėtas. Katytė labai liesa, tik neaišku, ar dėl maisto trūkumo, ar dėl amžiaus, ar dėl kokių sveikatos bėdų. Nesterilizuota. Matant ją kaime, net nekyla minčių apie prieglaudos narvą, tiesiog jaučiu, kad erdvė, gamta ir laisvė, kurią ji turi, jai svarbu kaip oras, todėl narve ji tiesiog palūžtų. Bet nuoširdžiai manau, kad jai trūksta žmogaus, kuriam ji rūpėtų. Maja be galo meili, draugiška ir bendraujanti katytė, o kaip ji murkia, kaip minko kojytėm, kai ją glostai... Žinau, kad praradusi reprezentacinę išvaizdą Maja turbūt turi nedaug šansų, jog kažkas atkreipsit dėmesį, tačiau: galbūt kas gyvenate name su teritorija, o gal kaime? Ir galbūt turite galimybę savo erdve pasidalinti su šia nuostabia katyte? Jei visgi įvyks stebuklas ir kažkas panorėsite priglausti Mają, drąsiai skambinkite „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius). (Kaimas, kur ji yra, netoli Rūdiškių, tačiau atvežtume iki Vilniaus).
Artimiausiu metu ten vykdama ketinu sulašinti lašiukų nuo blusų ir erkių, taip pat nuvežti maisto dozatorių, kurio dėka ji turėtų galimybę sočiau maitintis ne tik tada, kai atvykstame. Vėliau planuojam sterilizaciją.
Jei galite ir norite nors truputėlį prisidėti prie Majos sutvarkymo ir „sveikatinimo“, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Katytei Majukai!“:
VšĮ „Naminukai“ Kodas: 302712405 A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)
LABAI LABAI Ačiū visiems, kas ją pastebėsite!

Šeimininko informacija

 • „Naminukai“ VšĮ

 • +370 648 30077

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai