Dovanojamas šuniukas Vilniuje

 • Vardas:

  Tija

 • Lytis:

  Patelė; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  1-3 metai

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Ruda, Juoda

 • Bruožai:

  Žaismingas, Draugiškas, Tinka gyventi tik namuose

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#10
Skelbimo data:
2016-02-04

Šių smulkučių, pinčerio mišrūnes primenančių kalyčių istorija prasidėjo prie prastos būdos, ant trumpų, sunkių grandinių, lauke, žiemą- vasarą tupinėjant kelių kvadratinių metrų plotyje, kenčiant badą, mokantis džiaugtis mažais dalykais ir iškęsti nuolatinį nepriteklių...

Nežinia, kas šovė žmonėms į galvą įsikinkant tokius „sargus“, bet liūdniausia, kad visas šeimininkų rūpestis baigėsi tuo, kad prisirišo prie trobos, o toliau- kaip „dievas duos“... Ir dievas davė gerus kaimynus, kurie pastebėjo mažylių kančią ir joms nulemtą neteisybę. Jie ilgą laiką bandė kovoti su pasekmėmis, kol suprato- tai nesibaigs. Jie ne tik slapčia slinkdavo prie jų būdelės su garuojančiu maistu (nes šeimininkai vis pamiršdavo, kad šunys šiame gyvenime turi ir maitintis, jog būtų gyvi), bet ir rūpindavosi jų priveistų šuniukų likimais ir derėdavosi, kad tikrieji šeimininkai jų „ūkiškai nesutvarkytų“. Du šuniukus gerieji kaimynai priglaudė patys, dalį išdalindavo pažįstamiems, buvo ir tokių, kurie žuvo po ratais, o paskutinioji vada namus atrado su „Naminukų“ pagalba. Taip į mūsų akiratį pakliuvo ir šios dvi jaunos kalytės.

Išdalinus šuniukus, supratome, kad nieko nelaukus iš pragaro reikia traukti ir mamytes! Todėl jau netrukus kalytės, kurios gimė ir užaugo prie būdos atriedėjo į sostinę, į „Naminukų“ savanorės Astos globą. Pavadinome jas Saba ir Tija. Saba (tamsesnė kalytė) yra Tijos mamytė, jai maždaug 3 metai, na o pati dukrytė Tija, vos jaunesnė už savo mamą- maždaug 2 metų. Abi smulkutės, laibakojės, neįtikėtinai imlios, ir greit prisitaikė prie miesto gyvenimo: kelių dienų bėgyje suprato, kad namuose balutėms ne vieta, išmoko vaikščioti su pavadėliu. Abi be galo draugiškos ir tokios atsidavusios žmogui, kad neriasi iš kailio kaip čia įtikti ir patikti. Net keista patikėti, jog tokiomis sąlygomis augintos kalytės, gali būti tokios džiaugsmingos, socialios ir norinčios mokytis. Namuose netvarkos nedaro, bet lauke atsigriebia ir su lenktynėm ir su „kautynėm“. Abi kalytės jau skiepytos, sterilizuotos ir pasiruošusios keliauti į Tikruosius Namus!

Jei galite Tijai padovanoti namus, skambinkite 8 614 69186 (Globėja Asta, Vilnius)!

Laukiame Jūsų!

Šeimininko informacija

 • Asta

 • 8 614 69186

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai