Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija

Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija įkurta 1999 metų rudenį su tikslu ieškoti galimybių ir kelių padėti beglobiams, pasimetusiems, gatvėje savo žmogaus nerandantiems gyvūnams - šunims ir katėms.

Pradėjusi nuo švietėjiškų renginukų mokyklose organizavimo, greitai reikėjo pereiti prie realių gelbėjimo darbų - kiekvienas telefono skambutis galėjo reikšti, kad kažkam reikia padėti ČIA ir DABAR. O realios pagalbos suteikti nebuvo kur ir nebuvo už ką.

Po ilgų ieškojimų Kur?, Už Ką? ir Kaip?, 2007 m. pradžioje pradėjo veikti Utenos rajono gyvūnų globos namai, įkurti nedidelėse privačiose išsinuomotose patalpose kaime, netoli nuo Utenos. Globos reikalingų gyvūnų skaičius didėjo, plėstis vietos nebuvo, tam kartui patvarkytos patalpos praėjus keletui metų buvo visai nugyventos - reikėjo ieškoti išeities.

Metus laiko pavargus, 2014 m pradžioje kėlėmės į dideles nuomojamas patalpas Utenos pakraštyje. Nuo tada sprendžiam panašias problemas kaip ir pradėjus veiklą - finansų trūkumas, beglobių perteklius ir kitos su tuo susijusios problemos. Kaip ir visiems.

Kasmet globos namuose priimam virš tūkstančio gyvūnų. Visi gyvena tol, kol gyvena pas mus, arba kol randa nuolatinius namus. Visi gydomi, o kenčiantys be vilties pasveikti, palydimi išeiti. Kasdien pas mus gyvena maksimalus galimas laikyti gyvūnų skaičius - apie 80-90 šunų ir iki 120-170 kačių. Namus radus ar išėjus vienam, priimamas į jo vietą kitas.

Taip pat globojami laukiniai paukščiai gandrai ir gulbės, smulkūs sužeisti ar ligoti paukšteliai, smulkūs laukiniai gyvūnai.

Susisiekite

El. paštu

Telefonu

Phone number
+370 612 32962