Dovanojamas gyvūnas, katė, Utenos r.

 • Vardas:

  Parmazonas

 • Lytis:

  Patinas; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  1-6 mėnesiai

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Juoda, Balta

 • Bruožai:

  -

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#623
Skelbimo data:
2016-01-26

Parmazonas. Tik jau nesakykit "kaip gi galima tokiu vardu mažutį katinuką vadinti?!Ajajaij..." Pažiūrėčiau kokį patys duotumėt šiam nors ir tik 5mėn., bet pasiutusiam kaip turi būt naglybei:) Naglas, kietas, aštrus ir... švelnutis murkiantis padarėlis kai pavargęs po lėkimo kūlvirsčia ateina ant kelių nusiteikęs ramiai pailsėti. Tada tai kaip tikras kačiukas meilutis:) Matyt užmiršta, kad aš neužmiršau kaip jis ką tik net ausis užlenkęs davėsi po kambarį, trankė antausius jei koks kitas kačiukas ant kelio pasitaikė ir dar ne bet kaip, bet net urgzdamas. Ir jei mėginsi jį paimti ant rankų, iškart susierzina ir urgzdamas savo smulkute, bet naguota letenėle teršia ir tikrai smarkiai, neapsigaukit - akys kaip lėkštės, ausys atgal ir kaaaaip šers!:)) Na, super katinas tiems, kurie supranta, kad šios naminės katės kilę iš laukinių kačių:) Jis katinukas "su prieskoniu" - čili, ko gero:)
Pirmą dieną kai parsinešiau namo laikinai globai, jis ištisai ant visų burzgė ir urzgė, buvo nepriliest, kaip įsielektrinęs. Ir antrą dieną urzgė (neperdedu, urzgė be perstojo ant visų:) ), tada vis mažėjo, kol pritapo-apsiprato. Dabar urzgia tik su reikalu:)
Užaugęs bus ilgas, ilgomis kojomis, smulkia galva, ilgu kūnu - katinas pantera.
Pas jį dera ir švelnumas (kai pats to nori), ir aštrumas, na, irgi kai pats to nori:) Bet jis tikrai netinka namuose, kur maži vaikai. Vaikai gali būti nebent paaugliai, o patys šeimininkai turi turėti patirties su katėmis. Žinot, gal iš charakterio, tai ji panašus kaip kad būna pikti, tarkim, "korniš reksai". Tada žmonės tokį rinkdamiesi panašiai ir galvoja, kad gali būti piktas. Tai mano Parmazoniukas (man jis labai patinka:) ) tokiems, viskam pasiruošusiems katinų mylėtojams:)
Parmazonas jau kastruotas katinukas. Jis tik tiems, kurie žino, kad katinukai gali būti super-hiper aktyvūs, super-hiper judrūs, savarankiški, patrakę, veržlūs. Kai jis dūksta jo nesustabdyt, kai pavargsta tai va taip va išsidrebia ir "dūsoja", nes, patikėkit, dūkt ir išsikraut jis moka:) Kada ateina laikas švelninimuisi (čia pagal jį, kai pats to nori) tai jis būna mielas, labai švelnus ir labai murkiantis - ateina pasiglaustyt. Ir dar - jis labai mėgsta prie šono pamiegoti kai tik randa kieno nors besiilsintį šoną tai prisistato ir įsirango pailsinti savo labai retai pailstančias kojytes:)
Globojamas namuose, dėl jo skambinti tel.: 861232962

Šeimininko informacija

 • Utenos raj. gyvūnų mylėtojų draugija

 • +370 612 32962

 • Utenos r.

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai