Dovanojamas

 • Vardas:

  Jogis

 • Lytis:

  Patinas; Neatlikta sterilizacija

 • Amžius:

  4-8 metai

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  Trumpaplaukis; Balta, Ruda

 • Bruožai:

  Draugiškas, Skiepytas, Tinka gyventi tik namuose

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#5911
Skelbimo data:
2017-12-08

neturi.

Susižinojome adresą ir kartu su savanorėmis Jelena ir Neringa nusprendėme nieko nebelaukti ir pačios važiuoti pamatyti situaciją. Prisikrovėme pilną bagažinę maisto ir pajudėjome link Girdėnų kaimo, 100 km nuo Vilniaus. Važiuojant pasirepetavome savo rusų kalbos žinias, apsvarstėme įvairius scenarijus – juk galėjo būti, kad močiutė bus pikta ir nenorės su mumis bendrauti…

Po daugiau nei valandos atvažiavome, bet, deja, namuose nieko nebuvo, išgirdome tik šuniukų lojimą. Atvykome kaip tik tuo metu, kai močiutė buvo išėjusi į parduotuvę, taigi nusprendėme važiuoti jos parsivežti, Rasti jos nepavyko.

Džiaugėmės, kai grįžusios atgal prie jos namų pamatėme ją pargrįžusią. Prie durų išvydusi mūsų dovanas šunims, ji puolė į ašaras ir pradėjo mums iš visos širdies dėkoti. Pamatėme, kad parsinešė 2 maišus batono – tai ir buvo 11 šuniukų skirtas visos savaitės davinys. Tuomet iš namo ji išsivedė 2 šuniukus, tiksliau vienas išbėgo pats, o kitą jau reikėjo išnešti. Jis nevalgė ir nebegalėjo atsistoti ant kojų, kūnelis nusėtas žaizdomis. Pamačiusios jį užgniaužėme kvapą ir ašaras ir supratome, kad turime susirinkti kiek įmanoma daugiau šuniukų ir kuo greičiau lėkti į veterinarijos kliniką.

Nežinau, kaip nusakyti, ką jautėme tada, kai pamatėme išlekiančią bandą mažaūgių, sustirusių šunelių, kurie kaip gladiatoriai pradėjo kovoti dėl kiekvieno kąsnio, bet manau, pajusite tą patį žiūrėdami filmuotą medžiagą.

Išsirinkome 7 labiausiai išsekusius šunelius ir pajudėjome link Vilniaus. Kaip visada ačiū Tarandės veterinarijos klinikai ir veterinarei Rasai, kuri nors ir užimta, bet visada suranda mums laiko prireikus skubios pagalbos. Veterinarė iškart pajungė lašelinę ir padarė kraujo tyrimus. Galėjome atsikvėpti – Nukio (taip pakrikštijome pirmąjį iš septintuko), nors ir labai išsekusio, kraujo rodmenys, žinoma, nebuvo geri, bet ir nemirtini. Jau po pusvalandžio Nukis stojosi ant kojų ir puolė valgyti.

Dabar prieglaudoje turime 7 šunelius – 4 mergaitės ir 3 berniukai. Visi skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės. Didžiausios problemos – odos ir dantų. Visiems užlašinome Stronghold lašiukus. Juos turėsime maudyti specialiais šampūnais. Kaip patarė veterinarė, šeriame šunelius kas 3-4 valandas nedidelėmis porcijomis. Kai šuneliai atsigaus, visiems būtinai reikės daryti akmenų šalinimą nuo dantukų, nes visų burnyčių būklė tragiška. Tik viena damutė jau skųstis nebeturi kuo, nes dantų jau visai nelikę..

P.S. Jogis buvo paskutinio ketvirtuko tarpe, kuri atsivežėm į prieglaudą iš kaimo. Draugiškas ir mielas, laukia savo žmogaus.

Šeimininko informacija

 • -

 • +370 674 45140

 • Vilnius

Panašūs skelbimai

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai