Dovanojamas gyvūnas, katė, Jonava

 • Vardas:

  kipšė ir lėja (jonava)

 • Lytis:

  Patelė; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  7-12 mėnesių

 • Ūgio kategorija:

  Mažas (iki 30 cm ties ketera)

 • Kailis:

  -; -, -

 • Bruožai:

  -

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#5742
Skelbimo data:
2017-10-26

Dvi sesytės, Lėja ir Kipšė, ieško pačių pačiausių namų, kartu, arba atskirai.

Šių katyčių istorija labai įprasta, katytės atsirado vieno daugiabučio kieme kai į jį priklydo jų mama, tačiau ji jas greitai paliko, taip ir nepavykus išsiaiškinti kas ji. Geri žmonės jas pamaitindavo, tačiau prie žmonių taip ir nepriprato, nes ne visi jomis patenkinti buvo... Orai vėso, o katytes užpuolė ligos, jos pradėjo silpti dienomis, todėl katyčių maitintoja susisiekė su prieglauda ir paprašė pagalbos. Šiaip ne taip mažos bailiukės buvo sugautos ir nuvežtos į gydyklą. Po procedūrų jos tapo dar bailesnės ir žmogum nebenorėjo tikėti visai...

Laimei, katytės pakliuvo į namų globą, kur galėjo atsigauti, pasijusti mylimos, sočios ir saugios, net gi susidraugavo su dideliu šunimi. Tad plačiau apie katytes.

Lėja (pilkoji katytė) yra pakankamai rami, santūri, mėgsta pamiegoti ir pavalgyti, ramiai susisukti ant kelių ir įjungus murkimo motoriuką pasnausti. Vaikiško žaismingumo taip pat nepraradus, mėgsta padūkti su žaislinėmis pelytėmis bei pakalbinti globėją.

Kipšė (baltoji) gavo vardą nuo savo vėjavaikiško charakterio, katytė labai aktyvi, smalsi, nori viską matyt, visur būt, viską ragauti ir gali žaisti žaisti žaisti... Tačiau taip pat yra be galo miela katytė, mėgsta dėmesį ir žmogaus draugiją, pati meilinasi ir glaustosi, ryte atsikėlus arba grįžus po darbo niekad nepamiršta pasitikti ir pakalbinti.

Katytės skirtingos kaip yin ir yang, tačiau abi yra labai šaunios ir mielos draugės. Įdomu tai, jog sesytės gyvena su alergišku žmogumi, kuriam praktiškai nepasireiškia alergija, arba ji būna labai silpna, priešingai nei su kitomis katėmis. Katytėms gali prireikti šiek tiek daugiau laiko apsiprasti naujuose namuose, nes svetimus žmones priima įtariai, tačiau apsipratusios, pajautusios žmogaus meilę ir rūpestį, atsilygins šimteriopai.

Katytės globojamos namų globoje, joms šiuo metu apie 5-6 mėnesius, jau yra nukirmintos, paskiepytos ir sterilizuotos, dovanojant bus dar ir čipuotos, kad augintinis nepasimestų. Jei sudomino šios mažos padaužos laukiam žinučių arba skambučių.

O nusprendusiems prisidėti prie katulių gydymo, maitinimo, priežiūros bei paruošimo naujam gyvenimui būsime LABAI dėkingi.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Kipšei ir Lėjai

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 644 56502, jonava@penktakoja.lt

Šeimininko informacija

 • VšĮ „Penkta koja“

 • 864456502

 • Jonava

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai