Katinas Dručkis ieško namų

 • Vardas:

 • Lytis:

  Patinas; Atlikta sterilizacija

 • Amžius:

  -

 • Ūgio kategorija:

  -

 • Kailis:

  -; -, -

 • Bruožai:

  -

Aprašymas

Skelbimo nr.:
#1759
Skelbimo data:
2016-06-29

Apie Dručkį (buvusiems kiemo draugams dar žinomą kaip Grigis) galėčiau pasakoti valandų valandas, nes jis ypatingas katinas, mano sielos dalelė...
Papirko jis mane greitai ir lengvai. Garantuoju, lygiai taip pat greitai ir lengvai papirktų ir jus. Žinote aktorių Katiną Pūkį, atlikusį vaidmenį filme „Šrekas“? Taip, taip, tą patį, kuris keliom sekundėm sustabdęs akimirką savo žvilgsniu papirko net priešus. Tai štai, Dručkiui nereikia net akimirkos stabdyti, jam tiesiog pakanka savo apvaliomis akutėmis žvilgtelti į jūsų akis ir „Welcome, jūsų siela išsilydžiusi ir atsidavusi pūkuočio Dručkio malonei“.
Šis apvalainas katinas rafinuotos elegancijos su savimi nesinešioja. Jei bėga, tai bėga, ne tepena ir netrepsena, o bildėdamas nudulka per kambarius nusivydamas teniso kamuoliuką. Ir elegantiškų žaisliukų jam nereikia, duokit šen kamuolius ir peles (žaislines žinoma). Pastarąsias didingai įsikandęs atneša man po kojomis arba šinšilai prie narvelio. Akivaizdu, žino – sharing is caring. Elegancijos nebus ir pokaičio minutėmis, nes šis vyrukas negulės ant sofkutės dailiai suspaudęs letenėles. Ne, jis patogiai įsitaisys per visą savo ilgį kur nors viduryje sofos. O ko čia drovėtis, spaustis ir rangytis? Jo formos tobulos, o patogumą ir komfortą, pripažinkim, mėgstam visi.
Ir dar...Mikė Pūkuotukas kadaise yra pasakęs: Labai mėgstu darbą. Galėčiau į jį žiūrėti valandų valandas. Tai ištiesų puikus dalykas...Ar galėčiau likti ir šiek tiek juo pasigerėti?“. Dievaži, jei nežinočiau kas ir kaip, manyčiau, kad čia mūsų Dručkio citata. Jis visada šalia: kai plaunu indus, dedu rūbus į skalbyklę, o vėliau džiaunu, kai plaunu grindis ar laistau gėles. Ir nemanykite, kad jam patinka tik tokie „moterų reikalai“. Visai ne, jis šalia, ir kai sukama vinis, sukalama ir kabinama lentyna. Jis šalia netgi tada, kai maudomi jo draugai ir artėja jo paties eilė.
Tiesą, maudynės nei baubas, nei siaubas. Šlepsendamas per vonią, jis mielai ištiesia snkutį dar vienam šlapiam bučkiui. Tik šukuotis paskui nemėgsta, nusipurto ir jam gerai.
Jis visada pasitinka grįžus ir išlydi išeinant, mano širdies dalelė, mano meilūnas. Ypatingam katinui, reikalingi ypatingi namai – mylintys ir rūpestingi, kantrūs ir žaismingi, atsakingi ir niekada neišduodantys. Dručkis jau uždarė „gatvės katino“ gyvenimo duris ir dabar tik pirmyn.
Jei manot, kad Dručkis galėtų būti ir jūsų sielos dalelė, skambinkite 8 623 51424, Vilnius.

Šeimininko informacija

 • -

 • 862351424

 • Vilnius

Radote gyvūną? Dingo Jūsų augintinis?

Naujausi straipsniai